Наші спеціальні програми

ШОУ-ПРОГРАМА

Акробати (і не лише), які завершили спортивну кар’єру, але бачать свою подальшу реалізацію у Шоу програмах, продовжують займатися та готують спортивно-циркові номери з нашими фахівцями.

ПРОГРАМА «АМАТОР»

Схильність до успіху часто супроводжується непереборним бажанням спробувати себе у різних галузях діяльності. Володіння своїм тілом багатьом людям залишається заповітною мрією. Успішні люди, які відбулися у професійній діяльності або молоді люди, які ще шукають себе, мають можливість реалізувати свої мрії з нашими фахівцями.

ПРОГРАМА «СІМЕЙНА АКРОБАТИКА»

ВСІ СІМ’Я У ЗБОРІ! Син та (або) дочка, мама та тато, а може навіть бабуся та дідусь. Спільні тренування за програмою «Сімейна акробатика» повернуть дорослим колишнє відчуття свого тіла, стрункість та координацію. Ну, і, звичайно ж, спільні заняття (особливо побудова акробатичних пірамід) – це запорука добрих взаємин у сім’ї, а також шлях до серця Вашої дитини. У програмі можуть брати участь молоді пари. Побудова акробатичних пірамід, навчання різним підтримкам і ловам допоможуть краще впізнати та зрозуміти один одного, а також виробити відповідальність перед партнером і що не менш важливе – вміння йому довіряти.

ПРОГРАМА ПРИКЛАДНОЇ АКРОБАТИКИ «ЛИЖНИК, ФУТБОЛІСТ, ТАНЦІВЕР»

Багато років серйозні футбольні та гірськолижні клуби практикують заняття акробатикою. І це невипадково. Методично правильно збудовані заняття формують навички володіння своїм тілом; зміцнюють зв’язково-суглобовий апарат; розвивають здатність дозувати різні зусилля та амплітуду рухів; підвищують реакцію стеження, орієнтування у просторі, перемикання та розподіл уваги. В результаті підвищується різноманітність рухових дій, що дозволяє футболістам швидко освоїти «обманні хитрощі», а лижникам скоординувати свої рухи в несподіваних ситуаціях.
На сьогоднішній день складно уявити танцювальний колектив, який не практикує акробатичних тренувань. Сучасний танець — величезне поняття, пронизане мистецтвом і стикається зі спортом. Сучасні танцюристи досягли високого рівня хореографічної та технічної підготовки, а використання акробатичних елементів дозволить їм реалізувати всю глибину емоційної виразності.

Записатись?

    Ваше ім'я

    Ваш номер телефону